USŁUGA

MySql databases

24h support

Domains

Your Text

Your Text


USŁUGA

AUDYT REGULAMINU SKLEPU/SERWISU WWW

AUDYT REGULAMINU KONKURSU, PROMOCJI, AKCJI MARKETINGOWEJ

AUDYT DOKUMENTACJI Z ZAKRESU PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

AUDYT STRONY INTERNETOWEJ, UDOSTĘPNIANYCH INFORMACJI, PROCEDURY SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

AUDYT UMOWY

Pricing Table WordPress Plugin

Doświadczony zespół radców prawnych przeprowadzi dla Państwa bezpłatny audyt prawnych aspektów funkcjonowania Państwa strony internetowej. Zapewniamy, stosownie do zamówienia, audyt: regulaminów,  informacji na stronie internetowej, procedury składania zamówienia i kontaktu z Klientem (w tym  formularzy reklamacyjnych, formularza odstąpienia od umowy), zasad przetwarzania danych osobowych, w tym formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych i umów o powierzenie przetwarzania danych osobowych, innych stosowanych umów, w tym umów licencyjnych.

Dzięki naszym działaniom będą mogli Państwo upewnić się, co do zgodności z prawem wszelkich aspektów funkcjonowania prowadzonego sklepu internetowego lub, całkowicie nieodpłatnie, otrzymać alert prawny, który pozwoli podjąć działania zmierzające do przywrócenia stanu zgodnego  z prawem.

Jak to działa?

Składając zamówienie wskazują Państwo w formularzu link do Państwa strony internetowej lub dokumentu, które zgodnie z zamówieniem mają podlegać audytowi lub załączają Państwo stosowny plik tekstowy (.doc,.docx,.pdf,.odt). W odpowiedzi na Państwa zamówienie nasi radcowie prawni dokonają bezpłatnie audytu zgodnie z zamówieniem i prześlą wskazania dotyczące konieczności wprowadzenia zmian w zakresie określonych kwestii, dokumentów lub ich postanowień. W informacji zwrotnej otrzymacie Państwo również ewentualną wycenę prac, w razie zlecenia wprowadzenia zmian naszym prawnikom.